Vaata kirja veebis ›

 
 
 

Juuni 2017

 
 
 

Karastusjoogid ja janukustutajad -20%

Suur suvekuumus, rannarõõmud ja spordiüritused, metsamatkad ja aiatööd – kõik see turgutab meeli ja tõstab tuju kuni esimese januaistinguni. Kui aga kurk kuivama kipub, võtab mõte jahutavast janukustutajast võimust. Õige ka, nii annab keha Sulle märku, et Sa suvises tegutsemislustis teda kuivale ei jätaks. Juunis pakume Sulle mitmeid tõhusaid janukustutajaid 20% soodsamalt – tee oma valik ja kasta oma keha.
Loe juunikuistest janukustutajatest lähemalt meie blogist. 

 
 
 

Kookide kõrghetk on käes!

Lõpupeod, aiapeod, grilliõhtud, sugulaste kokkutulekud ja sõprade kokkusaamised - katsu Sa koogita hakkama saada! Ühele priske biskviit, teisele mahlane marjakook - igaühele oma, aga päris ilma magusa ampsuta ei kujuta mõnusaid koosolemisi küll ette. Juunis pakume koogisõpradele Järvamaal asuva Raismikuoja mahetalu teraviljajahusid, Ida-Virumaalt Täkumetsa külast pärit RemedyWay tatrajahusid, Saksa šokolaadipere Vivani kuvertüüre ning muudkui küpsetamiseks vajalikku ning seda kõike 20% soodsamalt! 

 
 
 

Suvi soosib salatitegu!

Kes nopib oma salatikraami aiast, kes turuletilt, aga külmaks ei jäta see kirju köögiviljavalik küll kedagi. Retsepti pole vajagi, vaata vaid, mida loodus pakub, sega see kokku meelepäraste lisandite ning maitsva kastmega ning kerge kõhutäis ongi valmis!
Hea salat algab muidugi värskest toorainest, kuid niisama tähtsad on ka salatikastmed ja nipet-näpet lisandid. 
Juunis pakumegi Sulle kena valiku salatiõlisid ning muudki suupärast, millega oma suvekööki täiendada, tervelt 20% soodsamalt.

 
 
 

Juunis mitmed klientide lemmiktooted 25% soodsamalt

Juunis pakume mitmeid juba lemmikuks saanud tooteid tavapärasest veerandi võrra soodsamalt. Tassike kohvi ja kausitäis krõbinaid hommikueineks, maitsev päevalilleõli pannile ja karulaugunuudlid patta, porgandiõli või sheavõi ihule ja värvitud kiharate eest hoolitsev mask  juustesse kõik need ja mitmed muud meie klientide lemmiktooteid on Sulle juunis 25% ahvatlevama hinnaga – viska pilk siia ja leia, mida vaja!

 
 

Dr. Hauschka uuendav kätekreem

Kes lükkavad hommikul teki pealt ja kustutavad õhtul tule? Eks ikka sinu käed. Nad on su tundlad ja sõnumitoojad. Nii palju, kui sa oma kätega toimetad, nii palju need ka sinu kohta räägivad: su suhtumisest, vanusest, nende eest hoolitsemisest. Kuna käed peavad toime tulema päikesekiirte, temperatuurikõikumiste, igapäevatoimetamiste ja sagedase pesemisega, pole ime, et nad enneaegse vananemise märke ilmutavad. Just siis vajavad nad hooldust, mis nahka ühtaegu nii kaitseb kui elavdab.

Rikkaliku koostisega kreemis olevad avokaado-, oliivi-, makadaamia-, jojoobi-, mandli- ja kookosõli kosutavad käenaha siledaks ja pehmeks. Kakao- ja shea-või jagavad kaitset. Põldosja-, aasristiku-, küdoonia- ja kalanhoetõmmised annavad nahale uuenemiseks jaksu, niisutavad sügavalt, lisavad elastsust. Kreem imendub kiiresti, käed saavad siidised ja pehmed. Loe edasi Dr. Hauschka blogist. 

 
 

www.biomarket.ee

 

Leia meid Facebookis